Sıramatik Sistemleri

Sıramatik ve Çağrı Otomasyon Sistemleri, sıra ile işlem yapan yoğun iş merkezleri ya da halka hizmet veren kurumlarda (Banka, Hastane, Belediye, Vergi Dairesi, Noter, PTT Şubeleri, Emniyet-Trafik-Pasaport Şubeleri, Araç Muayene Tesisleri, Askerlik Şubeleri, SGK Müdürlükleri, vb.) müşteri ve hizmet alanların bir düzen içerisinde hizmet almalarını sağlayan, sıra, kuyruk, bekleme ve takip işlemlerini düzenleyen, iş akışını doğru biçimde organize eden sistemlerdir.

Sıramatik sistemlerimiz özellikle kamuya açık mekânlarda, kalabalık bölgelerde personel ve bilgi akışının eksik ve yetersiz kaldığı mekânlarda sürekli kullanım imkânı sağlar.

Sıra Yönetim Sistemi teknolojik yeniliklere çok çabuk adapte edilebilir modüler bir yapıda tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır.

Birim zamanda yapılan iş veya gerçek zamanlı değerlerle istatistiklerin alınması, sistemin yeni ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenebilmesi ve güncelleme sonucunda işlem sonuçlarının raporlar haline dönüştürülmesi sıramatik sistemine artı değer katmaktadır.